Піцерія "Царська Долина" розташована у мальовничому селі Нересниця Тячівського району.

Навколо Вас тільки гори, свіже повітря та спів пташок - надзвичайна гармонія з природою... У нас Ви маєте можливість повністю відключитись від будніх проблем, забути про роботу і вдосталь насолоджуватись краєвидом... Вам неодмінно сподобається у нас!
До Ваших послуг піцерія з смачною італійською піцою, 2 басейни з фільтрованою водою які літом відкриті, а взимку закриті, дерев’яні будиночки з сауною та джакузі, чани з соленою водою, фітобочки з лікарськими травами, дитячий майданчик, комфортна тераса нагрівається і взимку.По вихідним в дитячій кімнаті працює няня.
Чан з солі та грязі яка добувається в нас на території ,альтанки для пікніка. На території також є можливість на риболовлю. Поза сумнівом, приємним доповненням до вищеназваних послуг закладу стане паркування, і безкоштовний WI-FI.

Ресторан італійської кухні: морозиво власного виробництва, піца з печі, ароматний шашлик. У залі Ви побачите багато старовинних і оригінальних речей: вишиті тюлі та чохли для світильників, розфарбовані тарілки, глечики, дерев'яні музичні інструменти.У двоповерховому будиночку на першому поверсі є сауна і джакузі з видом на територію комплексу. Щоб розслабитися після сауни можете піти на другий поверх у кімнату для відпочинку (є 2 кімнати на 4 особи) з усіма зручностями.

Оздоровитися Ви можете в будиночку з чаном. Після процедур у чані, слід зануритися в басейн з холодною водою.

«Царська Долина» має унікальне озеро з лебедями, яке утворили гірські потоки і підземні солоні води. Озеро має зверху два метри прісної води, а під нею - вся вода повністю солона(ропа).

У «Царській Долині» є комплекс із трьох фітобочок. Фітобочки розташовані в невеликих відкритих альтанках з дерев'яними столами і лавками, де також розташовані окремі кімнати для відпочинку.


Запрошуємо на відпочинок в готельно- розважальний комплекс "Царська Долина",по суботам лаунж вечори з живим вокалом і саксофоном. Тут є все необхідне, щоб Ви могли розслабитися і насолодитися проведенням часу в «Царській Долині».